Товари


Акційні ціни на клей!

Анцеркол 23 кгАнцеркол 23кг (Польша)
Ціни від 1300 грн.
➲ детальніше
Примус 23 кгПримус 23 кг (Украина)
Ціна від 1200 грн.
➲ детальніше

«L ПАРКЕТ» – це великий асортимент якісних матеріалів, з допомогою яких Ви створите довговічне і красиве паркетне покриття в будь-якому приміщенні.

Штучний паркет: з нього все починалося.

Штучний паркет – це вічна класика паркетних підлог. Він складається з окремих планок, які виготовляються з цільної деревини однієї породи. Завдяки цьому його головними характеристиками є довговічність і висока придатність для ремонту. Такий паркет без проблем піддається неодноразовому шліфуванню, тому протягом багатьох років зберігає ідеальний зовнішній вигляд. Його можна укладати у вигляді різних малюнків: «палуби», «ялинки», «кошики» і художнім укладанням. Він абсолютно екологічний і забезпечує прекрасну звукоізоляцію.

Тришарова паркетна дошка є сучасною підлогою.

Паркетна дошка – це натуральне дерев’яне покриття, що складається з трьох шарів. Нижній шар – компенсаційний – виготовляється з хвойних порід дерев, що забезпечує стабільність його форми. Середній шар складається з ламелей, розташованих перпендикулярно деревних волокон нижнього шару, завдяки чому компенсується напруга, що виникає між шарами. Це робить паркетну дошку дуже міцною і стійкою до температурних перепадів і змін вологості. Верхній шар виготовляється з цінних деревних порід і покривається спеціальним маслом, лаком або воском, захищає паркет від зовнішніх впливів і надає йому благородний блиск або оксамитову матовість. Ходити по такій підлозі – одне задоволення!

Масивна паркетна дошка: краса, що пройшла крізь століття.

Це підлогове покриття належить до найстаріших видів паркету, який і сьогодні надзвичайно популярний.

Масивна паркетна дошка відрізняється від штучного паркету лише розмірами. Її довжина може досягати до 2000 мм, а ширина до 20 мм, товщина 14-21 мм. Дошки з’єднуються між собою за допомогою шипів і пазів. Масивна паркетна дошка – ідеальний вибір для великих приміщень. Її розміри дозволяють текстурою і природному кольору дерева повністю проявити свою красу.

Ламінат – економне рішення.

Ламінат являє собою гарну альтернативу паркету. Це недорогий штучний матеріал, що зберігає всі переваги натурального дерева і дає безліч варіантів декору. Він виготовляється з декількох шарів пресованої деревини та покривається захисною плівкою з меламіну.

Відрізнити ламінат від паркету під силу тільки професіоналові. Він володіє прекрасною теплопровідністю, міцністю, зносостійкість, а також кольором і блиском, що не тьмяніє на сонці.

Паркетні клеї

Клеї для паркету незамінні при виготовленні паркетної підлоги. Саме від нього залежить, чи будете Ви протягом багатьох років насолоджуватися безшумністю підлогового покриття або, навпаки, страждати від неприємного скрипу. Завдяки клею паркет надійно з’єднується з основою – фанерою або стяжкою. Для укладання штучного паркету сьогодні використовують тільки клейове з’єднання. Розрізняють клеї на розчинниках, а також двокомпонентні та водно-дисперсійні клеї. Який вибрати краще – підкажуть фахівці «L ПАРКЕТ».

Паркетні лаки

Лак захищає паркет від впливу зовнішнього середовища. Саме він забезпечує багаторічну службу паркетного покриття і здатний надовго відстрочити його циклювання та повторне лакування. До того ж лакове покриття додає блиск паркету і бажаний відтінок, тому до його вибору потрібно підходити дуже серйозно, віддаючи перевагу тільки якісним лакам.

Паркетна хімія: гелі, шпаклівки, ґрунтовки, засоби для догляду.

Крім клеїв і лаків практично кожне паркетне покриття потребує додаткової паркетної хімії. До неї відносяться ґрунтовки, шпаклівки і гелі. Ґрунтовкою деревину покривають перед нанесенням основного лаку. За допомогою шпаклівки закладають щілини під час укладання і ремонту паркету. Гелями заповнюють мікрощілини й вирівнюють тангентальні і радіальні розпили, завдяки чому лакове покриття набуває ідеальну однорідність.

Дюбелі, цвяхи, плінтуси, фанера.

Жодна укладання підлогового покриття не обходиться без таких, здавалося б, простих речей, як дюбелі, цвяхи, шпоновані та дубові плінтуси, фанера. Недооцінювати їх не можна, оскільки від них залежить довговічність підлоги. Крім того, в процесі укладання Вам неодмінно знадобляться шліфувальні матеріали, валики, кисті та інші супутні матеріали. Всі вони у великому асортименті представлені в магазині «L ПАРКЕТ».

Ми дбаємо про незмінно високій якості всієї продукції і індивідуально підходимо до кожного клієнта. Тому, звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені: Ваш вибір обов’язково буде правильним!