Паркетна хімія


Для того щоб якісно укласти штучний паркет або паркетну дошку, неможливо обійтися без хорошої паркетної хімії. Вона повинна застосовуватися як в самому початку укладання, так і на її фінальному етапі.

У нашому магазині Ви знайдете найкращі захисні матеріали для паркету французького, швейцарського, німецького і польського виробництва: Blanchon, Bona, Loba, Forbo. Крім того, «L Паркет» пропонує широкий асортимент паркетних лаків на розчинниках чи водній основі, а також реактивні (двокомпонентні) лаки.

Паркетний лак призначений для захисту паркетного покриття від шкідливого впливу зовнішнього середовища, до якого можна віднести вологу, ультрафіолетове випромінювання та різні механічні дії. Основою для його виготовлення може служити вода або алкід, поєднана з поліуретановими та акриловими речовинами для сполучення. Лакований паркет є високо стійким до різноманітних хімічних агресорів, він довго не стирається, не розтріскується і не гниє.

До новітніх засобів захисту підлоги з дерева відносяться віск і паркетне масло. З недавніх пір ці матеріали широко застосовуються як альтернатива лаку. Безумовно, масло для паркету не може утворювати на поверхні підлоги таке ж міцне полімерне покриття, як лак. Він захищає паркет за іншим принципом: деревина глибоко просочується маслом, завдяки чому поверхня повністю знезаражується. На думку фахівців, перевага паркетної олії та воску полягає в тому, що вони буквально «консервують» паркет. Таке покриття буде актуальним і незамінним в оселях людей, які страждають алергією.

В нашому магазині, крім лаків та восків, Ви також можете придбати тонувальні фарби для паркету. З їх допомогою Ваша підлога знайде бажаний відтінок і буде дорого та оригінально виглядати.

Якщо Ви професійно займаєтеся паркетними роботами, то Вас напевно зацікавлять якісні клеї та шпаклівки, незамінні для професійного укладання паркету, паркетної дошки та дошки з необробленого масиву. Клей грає величезну роль при заміні підлогового покриття. У нашому магазині Ви знайдете високоякісний клей трьох видів: одне – і двокомпонентний поліуретановий, дисперсійний на водній основі, а також на основі розчинників. Всі вони мають свої особливості та переваги. Так, дисперсійний клей екологічний, тому прекрасно підходить для використання в житлових приміщеннях. Поліуретановий клей швидко схоплюється і сохне, а клей на основі розчинника дивно текучий і має підвищену адгезію до природної деревини.

Отже, Вам необхідна паркетна хімія? Придбати її допоможе магазин «L Паркет». Щоб замовити клеї, лаки, віск та інші матеріали для проведення паркетних робіт, телефонуйте в будь-який зручний для Вас час. Наші досвідчені менеджери та консультанти нададуть Вам кваліфіковані поради й допоможуть вибрати те, що необхідно саме Вам. Більш детально ознайомитися з асортиментом магазину можна приїхавши в магазин в Києві. В ньому Ви знайдете великий вибір паркетної хімії від найвідоміших світових виробників, яка може з успіхом застосовуватися для роботи з будь-яким дерев’яним підлоговим покриттям.