Клей для паркету


Паркетний клей

Анцеркол 23кг (Польша) Ціни від 1300 грн. ➲ детальніше

Примус 23 кг (Украина) Ціна від 1200 грн. ➲ детальніше

А яку роль в укладанні паркету відводите клеї Ви? Фахівці стверджують, що паркетний клей – один з головних акторів на сцені ремонту. Тому кастинг на «останню» роль повинен проводитися самим ретельним чином.

Магазин «L ПАРКЕТ» вже провів попередній відбір і вибрав з різноманіття клейового ринку найкращих претендентів для Вашої підлоги. Ми реалізуємо продукцію тільки від перевірених виробників, тому штучний паркет, паркетна дошка або дошка з масиву неодмінно «ляжуть як влиті» і не зажадають підклеювання вже через пару-трійку років.

Ми пропонуємо такі види паркетного клею:

 • водно-дисперсійний (на водній основі);
 • двокомпонентний (реактивний);
 • на розчинниках.

З усією запропонованою продукцією Ви можете ознайомитися як на сайті, так і в нашому магазині, який відкритий для покупців, які вірять тільки власним очам.

Чому не можна недооцінювати якість паркетного клею?

– Якість клею – це кількість років, протягом яких Ви будете насолоджуватися ідеальним паркетною підлогою. Чим якісніше клей, тим довше прослужить паркет.

– Якісний клей не буде виділяти у повітря шкідливі речовини, які рік за роком будуть псувати Ваше здоров’я.

Як вибрати клей?

В першу чергу оцініть приміщення, в якому буде здійснюватися укладання паркету, і дайте відповідь на наступні питання:

 • На яку підставу Ви збираєтеся укладати паркет?
 • З якої деревини він виготовлений?
 • Які умови температури та вологості повітря в приміщенні?
 • Які особливості подальшого використання паркету: будинок або офіс, низька або висока прохідність, легка меблі або важке обладнання?

Що ж вибрати?

Водно-дисперсійний клей міцно приклеїть до основи, що всмоктує вологу, штучний, мозаїчний або індустріальний паркет. Для виготовлення цього виду клею не використовуються розчинники та небезпечні речовини, тому він не несе шкоди здоров’ю укладальника. Але застосовувати водно-дисперсійний клей можна не для всякої деревини, оскільки волога, яку він містить, проникає в деревні пори та може деформувати паркет.

Двокомпонентний (або реактивний) клей міцно зв’язує з будь-якою підставою всі види штучного, великоформатного, мозаїчного і багатошарового паркету навіть з вибагливих порід деревини. Його затвердіння відбувається дуже швидко в результаті змішування компонентів і подальшої хімічної реакції та не приводить до усадки паркету. Завдяки цьому вже через 24 години можна починати шліфування паркету. До складу двокомпонентного клею не входять вода, розчинники та аміни.

Клей на розчинниках підходить для приклеювання різних видів паркету з будь-якої деревини, але тільки певного розміру і тільки на водопоглинальну основу. У такому клеї немає води, зате є розчинники. Він твердне через 72 години, а починати шліфування можна через тиждень.
Ви вже вибрали, ніж клеїти паркет?

Якщо ні – звертайтеся до нас, і ми допоможемо Вам підібрати найбільш відповідний клей. А якщо так, приходьте (віртуально або реально) в «L Паркет» за покупкою.

Ми:

 • заощадимо Ваш бюджет;
 • надамо широкий вибір;
 • порекомендуємо оптимальний варіант;
 • доставимо покупку по Україні.

Клейте на століття – з нашими клеями!

«Паркетні» афоризми наших клієнтів:

Чим паркет приклеїш, тим потім і підклеювати доведеться. А щоб раз і назавжди – не клейте чим попало!

Микола, Київ р.