Паркетна дошка


паркетна дошкаПаркетна дошка – це найближча «родичка» штучного паркету, оскільки її виробники вже давно навчилися випускати одне, двох – та три смугову дошку з візерунком «палуба». Завдяки такому способу виконана з паркетної дошки підлога практично неможливо відрізнити від підлоги, викладеної зі штучного паркету або з масивної паркетної дошки. Саме тому, з’явившись на ринку багато років тому, паркетна дошка відразу ж завоювала величезну популярність.

Паркетна дошка – це тришарова конструкція, що являє собою покриття для підлоги нового покоління. Всі три її шари розташовані таким чином, що волокна кожної з них знаходяться поперечно по відношенню один до одного. Такий спосіб називається принципом перпендикулярності. Він не дозволяє деревині здійснювати природний рух, роблячи підлогове покриття стабільним і надійним. Перпендикулярне розташування також сприяє підвищенню стійкості деревини до змін вологості та температури повітря.

Ще одна велика перевага паркетної дошки полягає в її демократичній ціні. Цінні породи дерева використовуються тільки для верхнього шару дошки, для нижніх шарів виробники застосовують більш дешеві хвойні породи. Ялинова і соснова серцевина забезпечують високу надійність всієї конструкції та компенсують виникнення деформації. Паркетну дошку в основному виробляють з традиційних порід дерева як дуб, ясен, бук, горіх, клен, акація, вишня, а також з екзотичних порід, таких як венге, бамбук, мербау, сапелі, дабема, іроко, кемпас, дуссія, талі, баді та багато інших.

Як бачите, вибір просто величезний! Якщо Вам до душі спокійна класика – вибирайте паркетну дошку з верхнім шаром з класичної деревини, а якщо хочеться опинитися в тропіках, наповнених буйними фарбами, – ми пропонуємо паркетну дошку з екзотичних порід деревини.
Покупці особливо цінують паркетну дошку за якісну заводську обробку. При її виробництві використовується сучасне оздоблювальне обладнання, яке дозволяє виробникам досягти ідеальної поверхні дошки. Зробити це в домашніх умовах неможливо. Технологія виробництва паркетної дошки включає не тільки шліфування, але і нанесення на поверхню таких сучасних захисних матеріалів, як паркетний лак і масло. В магазині «L ПАРКЕТ» можна придбати дане підлогове покриття тільки зі шліфуванням або ж з додатковим захисним покриттям.

У нас Ви знайдете широкий асортимент підлогових покриттів нового покоління, серед яких – лакована або покрита маслом паркетна дошка. Сьогодні вона представлена в трьох дизайнах: одне, двох – і трьох смуговому.

  • Односмугова паркетна дошка має верхній шар, виготовлений з цільної плашки. Вона буває однотонної або ж в інших варіантах забарвлення, крім того на ній нерідко є малюнки сучків і шарів. Якщо Ви виберете такий варіант покриття, то отримаєте ідеальний і надзвичайно красиву підлогу.
  • Двосмугова паркетна дошка виготовляється з двох плашок різної довжини.
  • Трьох смугова паркетна дошка має потрійний верхній ряд плашок. Їх довжина та розташування можуть відрізнятися, створюючи ефект спонтанності. Завдяки цьому на підлозі виходить незвичайний і оригінальний малюнок.

Для громадських і житлових приміщень прекрасно підходить паркетна дошка товщиною 13-15 мм. Для укладання виключно у громадських приміщеннях рекомендується дошка товщиною від 20 мм, а в місцях з великою прохідністю необхідно укладати на спеціальних лагах паркетну дошку товщиною 25 мм, яка має підвищену стійкість до динамічних навантажень.

Вигідна відмінність паркетної дошки від штучного паркету полягає в тому, що всі роботи з її укладання не вимагають найму високооплачуваних майстрів. Конструкція з паркетної дошки збирається за технологією «плавучої підлоги», тобто без з’єднання клеєм, тому в разі допущення помилок та неточностей, виправити їх буде не важко. До того ж при покупці паркетної дошки Ви отримаєте докладну інструкцію, з якої Ви зможете дізнатися про всі нюанси даного укладання.

Купити високоякісну паркетну дошку в Києві ми пропонуємо в «L» ПАРКЕТ”. Наші кваліфіковані менеджери допоможуть Вам знайти відповіді на будь-які питання і підібрати підлогове покриття, яке буде повністю відповідати всім Вашим вимогам. Доставка здійснюється по всій Україні, під час спеціальних акцій – безкоштовно! Слідкуйте за нашими оновленнями та стаєте власником статі, про який Ви давно мріяли!