Паркетна дошка BefagBefag (Угорщина)

Як зробити так, щоб ремонт був в радість? Знайти професіоналів та якісні матеріали, які не вдарять по кишені. Паркетна дошка Угорського концерну Befag повністю відповідає таким вимогам.

  • По-перше, це висока якість, проконтрольована світовими експертами.
  • По-друге, це демократичні ціни, які залишать у Вашому бюджеті гроші не тільки на підлогу, але і на стелю.

В магазині «L Паркет» доступний великий вибір продукції даного виробника, з яким ми пропонуємо Вам ознайомитись на нашому сайті або «наживо» на складі.

Чому саме Befag?

Щоб відповісти на це питання, необхідно згадати про історію концерну. Угорська фірма Befag вийшла на ринок Європи в 1979 році, і її продукція моментально стала надзвичайно популярною серед споживачів завдяки своїй високій якості та демократичною ціною.

Ця паркетна дошка виготовляється під пильним візуальним контролем представників країн Євросоюзу, в які вона поставляється. Таким чином, найвища якість паркетної дошки від компанії Befag не підлягає сумніву.

Марка Befag являє паркетну дошку в широкому асортименті. Вибирати можна з різних сортів деревини. Це можуть бути як звичні для нас дуб, бук, ясен, черешня, так і екзотика: американський горіх, мербау, ятоба, венге. Завдяки різноманітності фактур і забарвлень підлога з паркетної дошки Befag буде незвичайною і унікальною.

Паркетна дошка Befag – це:

  • надійні проклейка і замкова система;
  • якість преміум-класу;
  • безпека та екологічність.

В процесі виробництва на паркетну дошку наносять захисно-декоративне покриття – сім шарів лаку, кожен з яких піддається обробці ультрафіолетом. Верхні шари додатково обробляються оксидом алюмінію, який перешкоджає появі на поверхні паркетних подряпин і потертостей. Befag використовують для обробки та олія, виготовлена тільки з натуральних компонентів, завдяки чому виходить абсолютно безпечна та екологічно чистий паркетна дошка.

Кожна плашка паркету надійно проклеюється, а замкова система обробляється воском. Це значно спрощує процес укладання підлогового покриття і захищає простір під ним від попадання бруду і вологи. Але найголовніше – підвищується міцність підлоги: один квадратний метр. Однак оскільки виробник володіє власними лісовими ділянками, він має можливість запропонувати свою елітну продукцію за вартістю економ-класу. Вибираючи паркетну дошку Tarkett, Ви можете бути впевнені в її абсолютній якості, надійності та довговічності.

Зацікавилися Befag? Познайомтеся з цією продукцією особисто!

Щоб це «знайомство» було продуктивним і тривалим, купіть паркетну дошку Tarkett в магазині «L Паркет», тому що:

  • якість нашої продукції вище, ніж її вартість;
  • асортимент нашої продукції відкриває великі можливості вибору;
  • кваліфікація наших співробітників дозволяє їм давати професійні поради;
  • доставка нашої продукції здійснюється по всій Україні.

Ми втратили якийсь важливий момент? Дзвоніть нам телефоном – і ми розповімо Вам про все те, що Ви хочете дізнатися.