Двосмугова паркетна дошка BefagДвосмугова паркетна дошка ДУБ СЕЛЕКТ

2200х192х14

Ціни від 1200 грн.


Двосмугова паркетна дошка ДУБ НОРДИК

2200х192х14

Ціни від 1200 грн.


Двосмугова паркетна дошка ДУБ СЕЛЕКТ БРАШ

2200х192х14

Ціни від 1200 грн.


Двосмугова паркетна дошка ГОРІХ АМЕРИКАНСЬКИЙ

2200х192х14

Ціни від 1200 грн.


Паркетна дошка Befag (Угорщина) двосмугова

Угорська компанія Befag вже понад 30 років випускає високоякісну односмуговою, двосмугову та трисмугову паркетну дошку. Високий рівень організації виробництва і неперевершена якість продукції підтверджена міжнародною сертифікацією за системою ISO 9002.

Паркетна дошка Befag (Угорщина) двосмугова включає верхній ряд, виконаний з цінних порід дерева. Він складається з двох широких смуг шпону, які покладені суцільно або поділені на модулі.

Верхній ряд планок стандартно виконується з наступних видів високоякісної екологічно чистої деревини: марканта, дуба, клена, венге, акації, мербау, ясена, вишні (черешні), горіха, бука і ятоба.

В магазині «L ПАРКЕТ» постійно в наявності на складі є паркетна дошка Befag двосмугова різних типорозмірів, верхній шар якої виконаний з дуба і горіха. Всі інші матеріали привозять за індивідуальним замовленням. Двосмуговий дизайн робить її дуже схожою зовні на масивну дошку. Двосмугова паркетна дошка Befag характеризується подовженими планками верхнього шару.

Підлогове покриття з паркетної дошки прикрасить будь-який інтер’єр. Дизайн покриття визначається текстурою дерева, його сортністю, видом розпилу, кольоровою гамою і способом обробки. Необхідно відзначити, що компанія Befag здійснює контроль за всім циклом життя дерева, починаючи від посадки і вирощування і закінчуючи лакуванням дощок.

Паркетна дошка Befag двосмугова обробляється наступними способами:

1. Щітка. За допомогою жорсткої металевої щітки проводиться вичісування слабких волокон. Ця проста по суті процедура робить поверхню ребристою і фактурною, а також значно підвищує зносостійкість дошки.
2. Відпарювання. Найчастіше цей спосіб обробки застосовується до бука. Колір деревини стає більш соковитим і насиченим, стабільність матеріалу підвищується.
3. Відбілювання. Вибілений дуб, клен або бук втрачають теплі відтінки та набувають аристократичні світло-сріблясті тони.
4. Антик. Спосіб застосовується, щоб штучно застарити дубові дошки. В результаті дуб набуває благородний відтінок палацового паркету.

Паркетна дошка Befag – це двосмугова паркетна дошка найвищої якості, яка повністю відповідає світовим стандартам. Завдяки широкому асортименту використовуваних сортів деревини, різноманітності розмірів дощок і видів їх обробки будь-хто може вибрати собі якісне екологічно чисте покриття цієї фірми.