Паркетна дошка Esta ParketEsta Parket Єстонія

Ви думаєте, що паркет і система «тепла підлога» – несумісні поняття? А ось і ні. Винахідливі естонці знайшли спосіб їх об’єднати. Якщо Ви хочете гуляти по своєму будинку босоніж, ми радимо Вам придбати паркетну дошку Esta Parket.

– Це абсолютно безпечний матеріал для підлоги, не викликає алергії.

– Таку дошку можна укладати на підлогу з системою підігріву.

Цікаво? Звичайно, адже більшість фахівців заявляє, що паркетне покриття та обігрівається можуть існувати тільки окремо. Але все інакше з паркетної дошки Esta Parket. З її асортиментом Ви можете ознайомитися на нашому сайті. Все ще не вірите? Тоді чекаємо Вас на складі магазину «L Паркет»: тут вже Ви точно переконаєтеся, що такий паркет існує!

Чому варто довіряти Esta Parket?

Естонський концерн Esta Parket, який виробляє паркет європейської якості, розпочав свою діяльність в 2006 році. Це новітнє виробниче об’єднання, оснащене найсучаснішим обладнанням від провідних виробників світу: Homag, Burkle, Schroder, Martek, Wood-Eye, Costa, Cefla/Sorbini.

Продукція Esta Parket представлена на ринку високотехнологічним паркетом, виготовленим з прибалтійської сосни, європейських ясена і дуба і російської берези.

Паркетна дошка Esta Parket – це:

  • підвищена водостійкість;
  • сумісність з системою «тепла підлога»;
  • гарантія від виробника на 20 років.

Сушка і розпил деревини, з якої проводиться паркетна дошка Esta Parket, здійснюються на одному заводі. Ці процеси знаходяться під строгим контролем експертів, тому виробник з повною впевненістю гарантує, що паркетна дошка виготовлена з високою точністю конструкції.

Для склеювання паркетної дошки використовуються спеціальні, абсолютно нетоксичні смоли, які не викликають алергічні реакції. Це ж стосується лаків і масел, яким покритий верхній шар паркетної дошки – в них не міститься формальдегіду, часто використовуваного в будівництві.

Товщина верхнього шару паркетної дошки складає 3,5 мм, що дозволяє неодноразово проводити шліфування. Для з’єднання дощок служить запатентована замкова система «Униклік». Завдяки їй укладати паркет нескладно, а якщо яка-небудь дошка пошкодиться, її можна легко і швидко замінити.

Ще одна особливість паркетної дошки Esta Parket – покриття ультрафіолетовим маслом. Воно зберігає природний зовнішній вигляд деревини та робить її більш міцною. Масляне покриття дозволяє використовувати паркетну дошку одразу ж після укладання, а з часом його можна оновити – як частково, так і в цілому.

Як купити паркетну дошку Esta Parket? Просто зателефонуйте нам!

Якщо Вас зацікавила продукція компанії Esta Parket, Ви не прогадаєте, звернувшись до магазину «L Паркет», тому що:

  • ми працюємо безпосередньо з виробником і встановлюємо на свій товар мінімальну націнку;
  • ми стежимо за наявністю продукції та регулярно поповнюємо складські запаси;
  • ми постійно підвищуємо свою кваліфікацію, щоб жодне Ваше питання не залишилося без відповіді;
  • ми в цілості доставляємо товари по всій Україні.

Наша продукція – це затишок і краса Вашого будинку. Хочете в цьому переконатися? Ми чекаємо на Вас!