Паркетний плінтус корковий


Паркетний плінтус гнучкий корковий

900х60х22 180 грн. штука


Який вибрати плінтус, якщо в приміщенні – округлі стіни, височини з подіумом або колони? Оптимальне рішення – плінтус з корку.

– Він дуже гнучкий, завдяки чому може «обійняти» будь-яку поверхню.
–  Він гармонійно доповнить корковий паркет.

Купити корковий паркетний плінтус нескладно – просто загляньте в магазин «L ПАРКЕТ», в якому знайдеться величезний асортимент паркету і всіх супутніх матеріалів. Ми пропонуємо великий вибір плінтусів, у тому числі з корку, які допоможуть вам зробити новий інтер’єр вишуканим і завершеним. Погортайте віртуальні сторінки сайту або приходьте на наш склад, щоб на власні очі переконатися у високій якості нашої продукції.

Корк – найкращий будівельний матеріал для житла

Корковий паркетний плінтус виготовляють з кори коркового дуба, що виростає в Португалії. Вона вважається одним з кращих будівельних матеріалів, призначених для житлових приміщень. Корк екологічна, зберігає тепло, ізолює шум і дозволяє щосили проявлятися дизайнерської фантазії.

Картата структура корку робить його водонепроникним, легким, довговічним, стійким до зносу, вібрацій і різним коливанням. Крім того, він не вступає в дію з хімічними речовинами та не займається.

Наші клієнти переконалися, що корковий плінтус – це:

  • краще рішення для ексклюзивних інтер’єрів, у яких присутні колони;
  • гарне доповнення до підлоги або стін, виконаним з корку.

Дослідження підтверджують, що корк є абсолютно безпечним матеріалом для дитячих кімнат і спалень. Вона не виділяє в повітря, газів та інших речовин, які можуть вплинути на здоров’я людини, тому може використовуватися навіть у тому випадку, якщо хто-небудь з мешканців будинку страждає алергією.

Корковий паркетний плінтус можна кріпити як стандартними цвяхами, так і рідкими. Правильно виконана процедура кріплення забезпечує довговічність плінтуса, про існування якого ви зможете забути на довгі роки.

Корк – доступно і красиво

В магазині «L ПАРКЕТ» представлені паркетні плінтуси на будь-який смак, в тому числі коркові. Таке розмаїття неодмінно допоможе вам найкращим чином підібрати аксесуар до паркету або іншого підлогового покриття, підкресливши його красу та унікальність.

Звертаючись до нас, будьте впевнені, що:

  • ціна на нашу продукцію не перевищить її якість;
  • асортимент товарів не обмежить політ вашої фантазії;
  • виниклі у вас питання не залишаться без кваліфікованих відповідей і рекомендацій;
  • вже через кілька днів ваша покупка прибуде в потрібне місто.

Побалуйте свій будинок якісними матеріалами – звертайтеся в «L ПАРКЕТ».