Паркетний плінтус масивний


Паркетний плінтус з дуба масивний

Цены от 79 грн./м.п.

№551 Люкс 45х35

№562 Люкс 50х22

№561 Люкс 50х15

№752 Люкс 70х25

№751 Люкс 70х15

№701 Сорт 1 70х16

№801 Сорт 1 80х16

№601 Сорт 2 60х16

Сорт Люкс– плінтус дубовий з цільного масиву, без зрощень, без заболоні, без сучків, без різких змін по колірній гамі, розпил змішаний (присутній радіальний і тангенціальний розпил), допускається живе вічко до 5 мм.

Сорт 1– плінтус дубовий, цілісний масив, без зрощень, допускається незначний перепад за кольором і сучок до 5 мм., розпил змішаний (присутній радіальний і тангенціальний розпил).

Сорт 2– плінтус дубовий з кількома зрощеннями на планці, допускається перепад за кольором і живе вічко до 5 мм.


Паркетний плінтус дубовий

Ремонт зроблений, стіни сяють новою штукатуркою, підлогу викладено чудовим дубовим паркетом, але чогось все одно не вистачає? Можливо, відсутній пазл у цій картинці це плінтус. Саме дубовий плінтус паркетний дозволяє зробити інтер’єр з використанням дубового паркету завершеним і гармонійним, тому що він:

–  приховує непривабливі нерівності та зазори між підлогою та стінами;

–  створює плавний перехід від підлоги до стіни.

Великий вибір дубових плінтусів – в магазині «L ПАРКЕТ». Різні за кольором і дизайну, вони допоможуть вам довести ремонт до кінця. Ознайомтеся з наявними пропозиціями на цій сторінці або завітайте на склад: наші двері завжди відкриті!

Плінтус – це автограф вашого смаку

Пам’ятайте, що навіть самі вишукані меблі, ідеальні стіни та дорогий паркет на підлозі не приховають відсутності такої важливої деталі, як плінтус. Без нього в інтер’єрі не буде ідилії, яку ви так прагнули досягти, а якась неповноцінність атмосфери відразу ж впадатиме в око гостям.

Якщо ж підібрати плінтус з розумом і зі смаком, то він не тільки приховає всілякі нерівності та щілини, але і додасть інтер’єру завершеності.

Враховуйте не тільки розміри плінтуса, але і матеріал, з якого він виготовлений. Дубовий плінтус – визнаний улюбленець власників паркетних підлог.

Наші покупці підтверджують, що плінтус з дуба:

 • багато років зберігає первинний вигляд;
 • виглядає благородно і надійно;
 • надає будинку яскравість і чіткість.

Експерти стверджують, що дубовий плінтус свідчить про вишуканий смак господаря. До того ж дуб здавна вважається деревом, що несуть позитивну енергію. Він наповнює людину природною силою, захищає від хвороб і відганяє недобрі дум

В магазині «L ПАРКЕТ» є з чого вибрати

Пропоновані нами дубові плінтуса виготовлені висококласними фахівцями з кращих порід деревини. Вони відповідають найвищим стандартам якості та протягом багатьох років залишаються як нові. До того ж наш асортимент включає плінтуса з необробленого дуба без лакового покриття. Вони підійдуть не тільки до дубового паркету, але і до будь-якого іншого підлогового покриття.

Купуючи плінтус дубовий у нас, ви отримуєте:

 • ідеально збалансований дует ціни і якості;
 • безліч варіантів для оптимального вибору;
 • кваліфіковану допомогу фахівців;
 • акуратну та оперативну доставку в будь-який регіон України.

Потрібен дубовий плінтус? Дивіться і замовляйте!


Паркетний плінтус з сосни масивний

Що головне: низька вартість або натуральність? Якщо мова йде про плінтус, то… і те, і інше! Повну безпеку, екологічність і разом з тим прийнятну ціну поєднує в собі плінтус з сосни.

–  Під ним надійно ховаються різні нерівності і щілини, без яких неможливий паркетна підлога.

–  Він служить дуже довго, прикладом чого – вікові плінтуси у старих будинках.

В магазині «L ПАРКЕТ» ви знайдете кілька варіантів соснового паркетного плінтуса і зможете вибрати з них найбільш відповідний для вашого інтер’єру. Ми пропонуємо вам не тільки переглянути фотографії присутніх пропозицій, але й ознайомитися з ними наживо на нашому складі. Побачивши натуральне дерево власні очі, ви точно не помилитеся у виборі.

Плінтус сосновий – шматочок цілющої свіжості

Власники соснових меблів давно помітили, що сосна навіть після обробки не втрачає аромату і наповнює ним весь будинок. Невипадково ця деревина вважається лікувальною. Вона настільки чиста, що виготовлені з неї речі здатні дивним чином полегшувати захворювання дихальної системи, а інколи – і сприяти повного позбавлення від них. Сосновий аромат знижує артеріальний тиск і покращує роботу нервову систему. Жодне інше дерево не може похвалитися настільки потужними цілющими властивостями.

Наші покупці відчули на власному досвіді, що плінтус з сосни:

 • не деформується від прямого контакту з водою;
 • не уражається гниллю і грибками;
 • створює здоровий мікроклімат в приміщенні.

Експерти підтверджують, що деревина сосни не вбирає вологу завдяки підвищеній щільності. Вона не змінить ні зовнішній вигляд, ні структуру навіть у тому випадку, якщо ви проллєте на неї воду. Від гнилі та грибкових захворювань плінтус з такого матеріалу захищають смоли, які у великій кількості містяться в соснової деревини.

Істотна перевага плінтуса з сосни – його невелика ціна. Він коштує не набагато дорожче пластикового аналога, але при цьому не несе ніякої шкоди здоров’ю і навіть сприяє його поліпшенню.

Високоякісні соснові плінтуси – в магазині «L ПАРКЕТ»

Наш склад регулярно поповнюється новими зразками соснових плінтусів, виготовлених з добірної деревини. Виробництвом цієї продукції займаються фахівці високого класу, які роблять міцний від природи матеріал ще більш надійним і довговічним. Бажаєте особисто переконатися в бездоганній якості їх роботи? Замовте паркетний плінтус з сосни в магазині «L ПАРКЕТ».

Ми гарантуємо, що:

 • вам не доведеться переплачувати;
 • вам буде з чого вибрати;
 • вам неодмінно допоможуть у випадку ускладнення;
 • доставлять вашу покупку в цілості й схоронності.

Повірте, низька ціна і повна екологічність – сумісні! Варто лише зробити замовлення.