Штучний паркет


штучний паркетНа сьогоднішні штучний паркет є найпопулярнішим видом підлогового паркетного покриття. Натуральність і тривалий термін служби – головні переваги, за які його цінують покупці.

Штучний паркет виробляється з масиву дерева. Саме через це він прекрасно піддається ремонту і відновленню – шліфування і циклювання, в процесі чого паркет «позбавляється» зношеного верхнього шару і покривається новим лаком, можна здійснювати неодноразово. Після таких процедур підлогуа виглядає як нова.

Якість, як і ціна штучного паркету визначаються сортом деревини, з якого його виготовили. Найбільш якісним вважається паркет з твердих деревних сортів, що мають найменше лінійне розширення.

Види деревини

Характеризують традиційну і екзотичну деревину. Традиційними в України можна вважати дуб, бук, клен, ясен, грушу і граб. Ці деревні породи якнайкраще підходять до погодних умов нашої країни. Величезний попит мають – дуб і ясен. Як правило, їх використовують при виробництві традиційного паркету. На паркет з дуба майже не впливають кліматичні умови. Між тим і дуб, і ясен, відносять до одного класу, оскільки ясен є на стільки ж міцним, як і дуб.

Колір паркету також залежить від деревної породи. Так, дубовий паркет має янтарно-жовтий тон, буковий – сіруватий або з червоно-жовтим відтінком, кленовий – практично білий та з часом жовтіє. Паркет з ясена має світлий відтінок з чітко окресленою деревною структурою, паркет з груші – в рожевому тоні. У колекції «L ПАРКЕТ» презентовано повне розмаїття кольору традиційних порід дерев.

Серед українців також популярні екзотичні породи, представлені різновидами червоного дерева, тика, мербау, оливи, залізного дерева, палісандра. Деревина цих дерев, що ростуть в Африці та Південній Америці, відрізняється високою зносостійкістю, але ж залишається достатньо податливою, з нею легко працювати, в побуті ця екзотична деревина досить не вибаглива.

Паркет, виготовлений з мербау, чудово поєднується за кольором з дубом. Його відтінки коливаються від світло-до темно-коричневих. А ось оливкове дерево, що росте в Південній Європі, цінують за його твердість і надзвичайний малюнок: на світло-жовті, майже білі, основі оливкового паркету пливуть екзотичні темно-коричневі хвилі. Подібне підлогове покриття неймовірно виглядає в залах і парадних кімнатах.

Нерідко з дерева однієї породи виробляють два різних види штучного паркету – тангенціального і радіального розпилу. Перший належить до економічних видів паркету, тому коштує набагато дешевше, ніж радіальний. На поверхні тангенціального паркету Ви помітете яскраво виражений деревний малюнок – плями і сліди від сучків. Розпилюючи дерево по радіусу отримуємо радіальний паркет. Цей вид – найміцніший і вологостійкий. Його структура гладка, а волокна деревини розташовуються в поздовжньому напрямку.

Всі зазначені види штучного паркету магазин «L ПАРКЕТ» пропонує придбати за доступною ціною і з доставкою в будь-яке місто України.