Ясень з бежевою текстурою


Ясень бежева текстура – це деревина світло-медового відтінку. Підлога, що неї виконана, наповнює приміщення сонячним світлом і доброю позитивною енергією.

Магазин «L Паркет» допоможе зробити Ваш будинок або офіс по-справжньому сонячним. В нас Ви знайдете десятки найменувань штучного паркету з ясеня, зокрема і надзвичайно популярний у споживачів ясен бежева текстура.

  • Всі планки паркету з ясеня бежевою текстури є ідеальними за своєю геометрією і колірному відтінку. На підлозі вони створюють тепле медове полотно, яке стає найяскравішим елементом дизайну.
  • Ясень бежевою текстури робить простір візуально більшим і додає приміщенню «повітря».

Пропонуємо до Вашої уваги штучний паркет з ясена бежевою текстури від відомих світових виробників. В електронному каталозі містяться варіанти, з якими Ви можете ознайомитися, не відриваючись від важливих справ. Також ми завжди раді вітати своїх клієнтів в магазині «L Паркет», де з усією продукцією, побаченої на сайті, Ви зможете ознайомитися «наживо».

Яку підлогу Ви отримаєте?

Міцну. «Залізне дерево» – так у давнину називали ясен і використовували його для виготовлення надзвичайно надійних луків. І не випадково, адже ступінь міцності у нього навіть вище, ніж у дуба. Сам процес виробництва штучного паркету з ясеня вкрай трудомісткий. Ясень важко обробляти, а от пошкодити – практично не реально. Підлогою з ясена Ви зможете насолоджуватися протягом багатьох років навіть без реставрації.

Теплу. Будь-яку дерев’яну підлогу цінують за її «теплоту». Але ясен випромінює ще й візуальне тепло. Завдяки своєму золотистому відтінку ясен бежевою текстури створює настрій літа і змушує забути про те, що за вікном лютує зима. Будинок з ясеновою підлогою, це будинок наповнений світлом і теплом.

Живу. Його життя укладено в хвилястій структурі і деревних променях, на яких сонце малює золоті відблиски. Така підлога немов світиться зсередини. І не буде перебільшенням сказати, що разом з природним світлом він поширює світлу енергетику, яка благотворно позначається на здоров’ї усіх мешканців будинку.

Ваша душа вимагає простору і світла?

Вибирайте штучний паркет з ясена бежевою текстури – і Ваша душа посміхнеться. Магазин «L Паркет» допоможе реалізувати Вашу мрію!

Ми:

  • встановлюємо прийнятні ціни;
  • регулярно поповнюємо склад товарами найвищої якості;
  • уважно вислуховуємо і виконуємо побажання клієнтів;
  • ділимося порадами і професійним досвідом;
  • забезпечуємо зручну й акуратну доставку.

Відвідайте наш магазин, щоб наповнити своє життя світлом!