Штучний паркет з ясена СВІТЛИЙ ДОБІРНИЙ


Ви полюбляєте ніжно-пастельні холоднуваті забарвлення? Оточіть себе таким задоволенням і викладіть підлогу штучним паркетом зі світлого добірного ясена. Йому притаманні відтінки та фактури, які дивовижно виглядають в білих інтер’єрах.

У нас Ви зможете вибрати саме той вид ясеневого паркету, який найбільш повно віддзеркалює Ваші творчі фантазії. Склад магазину «L Паркет» заповнений величезним асортиментом якісного штучного паркету з ясеня, зокрема, з ясена світлого добірного, який сьогодні є надзвичайно актуальним.

  • Паркет з ясеня білий добірний ідеальний по своїй структурі і геометрії. Відтінки білого дозволяють створювати модні молочні інтер’єри, пронизані легкістю і чистотою.
  • Підлога з ясеня білого добірного не потребує постійних грошових «вливань». Він міцний, стійкий до впливу вологи, добре протистоїть механічним пошкодженням і гниттю, тому не потребує частої реставрації.

Вся продукція, яку Ви побачите на сайті, представлена на нашому складі.

На яку підлогу Вам очикувати?

Стильний. Для білого ясена характерні ніжні холодні відтінки з півтоном сірого та рожевого. Вони чудово поєднуються з меблями і обробкою сталевого сірого, рожевого, бежевого, світло-оливкового, піщано-жовтого, небесно-блакитного, бірюзового, коричневого кольорів. Така колористична гамма дозволяє створювати оригінальні інтер’єри в стилі хай-тек, мінімалізм, лофт, а також у японському стилі.

Витривалий Деревина ясена від природи обдарований високими фізичними характеристиками. Їй властива прекрасна еластичність при розпарювання, а під час сушіння вона не жолобиться і не змінює первісної форми. Паркет з ясеня не лякається гнилі та жіночого взуття на шпильках. Завдяки такій стійкості він часто використовується у спортивних і танцювальних залах.

Натуральний. Будь-яке дерев’яне підлогове покриття, перш за все, цінується за свою натуральність. Паркет з ясеня білого добірного не є винятком. Він не тільки безпечний для здоров’я мешканців будинку, але й покращує настрій в часи споглядання за файними деревним променінням та приємним кольором. Така підлога наповнює приміщення ароматом деревини і навіть полегшує дихання.

Створюйте свій настрій за допомогою паркету!

Купити штучний паркет з ясеня білого добірного ми пропонуємо в магазині «L Паркет». Весь наш товар на поставляють надійні і перевірені європейські виробники, які ще жодного разу не змусили засумніватися наших клієнтів у високій якості своєї продукції. Магазин приймає замовлення по телефону.

Ми:

  • допоможемо Вам створити прекрасний підлога за прийнятну ціну;
  • надамо широкий вибір;
  • врахуємо всі Ваші побажання і підкажемо оптимальне рішення;
  • забезпечимо оперативну доставку продукції в будь-який куточок України.

Будьте стильними – вибирайте світлий!