Ясен зі світлою текстурою


 

Ясень зі світлою текстурою – це прикраса інтер’єру. Виготовлений з нього паркет містить забарвлення на делікатній заболоні і створює неповторне відчуття природності і чистоти. Якщо Ви бажаєте зробити свій будинок або офіс світліше і просторіше, ясен світла текстура цілком задовольнить це бажання.

Магазин «LПаркет» запрошує Вас ознайомитися з багатим різноманіттям ясеневого паркету, представленим в електронному каталозі та на складі. Штучний паркет з ясена світлої текстури є визнаним фаворитом серед наших покупців. Він цінується за гарний візерунок і незмінну міцність, властиву усім підлоговим покриттям з ясена.

  • Обравши паркет з ясена зі світлою текстурою, Ви зможете створити підлогу, яка буде привертати до себе погляди. Малюнок його деревної структури настільки гарний, що розглядати його можна нескінченно довго.
  • Паркет з ясена світлої структури має природне сяйво, яке створюється за рахунок теплих медових відтінків. Виконана з нього підлога додасть приміщенню «повітря» і зробить його просторіше.

Ми надаємо Вам можливість вибрати паркет з ясена не тільки по фотографіях на сайті, але і «наживо» – в магазині. Тут Ви переконаєтеся, що вся наша продукція має дійсно найвищу якість. Кожна планка штучного паркету виконана ідеально, і Ви не знайдете на ній жодної вади. Довговічність ми гарантуємо!

Яку підлогу Ви отримуєте?

Підлогу-прикраса. Здавна деревина ясена коштувала дуже дорого і вважалася справжньою розкішшю, тому витрачали її з особливою ощадливістю. Застосовувалася вона для виготовлення різних дорогих виробів та посуду, деревину не прикрашали ні лаком, ані візерунками. Природна блискуча текстура ясена сама по собі вже була прикрасою. Те ж саме можна сказати про штучний паркет з ясена світлої текстури. Виконана з нього підлога, прикрашає будь-який інтер’єр. Його деревні красиві та неповторні візерунки служать ознакою найтоншого смаку.

Підлогу-настрій. Ступаючи на паркетну підлогу з ясена світлої текстури, споглядаючи його кожен день, людина вбирає в себе його природну міць, тепло і добру енергетику всесвіту. Завдяки цьому відступають осінньо-зимові депресії, а душа в буквальному сенсі наповнюється світлом.

Підлогу на століття. Ясен – один з найміцніших видів деревини. Він надзвичайно еластичний, та водночас, неймовірно твердий. Раніше з нього робили коромисла та луки, це служить підтвердженням природної сили ясена. Штучний паркет з ясена світлої структури не потребує частих реставраційних процедур. Він є стійким до механічних пошкоджень та впливу вологи, тому прослужить десятки років.

Підлогу, що творить красу

Щоб він з’явився у Вашому будинку, замовте паркет з ясена світлої текстури в магазині «L Паркет». Ми з радістю допоможемо Вам підібрати найбільш прийнятне підлогове покриття і підкажемо, як за ним доглядати. Просто наберіть один з телефонних номерів, зазначених на сайті.

Ми:

  • зробимо для Вас приємні знижки;
  • розповімо про всі можливі види паркету;
  • ознайомимо з діючими пропозиціями в магазині;
  • допоможемо зробити вдалий вибір;
  • забезпечимо швидку доставку по всій Україні.

Подаруйте своєму будинку розкішну прикрасу – підлогу з ясеневого паркету!