Ясень кремовий відбірний


Ясень кремовий добірний це деревина ніжно-вершкового кольору. Її «смачні» відтінки чудово підкреслять темні меблі або допоможуть створити надзвичайний інтер’єр у світлих тонах. Паркет з такої деревини вибирають ті, хто любить світ у всіх його проявах.

В магазині «LПаркет» Вам завжди раді надати допомогу в нелегкій справі вибору підлогового покриття. У нас Ви знайдете безліч різновидів ясеневого штучного паркету, в тому числі з ясена кремового добірного, який завжди користується великою популярністю серед наших клієнтів.

  • Планки з ясена кремового відбираються по виду обробки і колірному відтінку. Тому паркет створює відчуття єдиного полотна – рівного, гладкого, приємного на дотик.
  • Світлі кольори штучного паркету з ясеня кремового добірного радують погляд і дарують сонячний настрій, візуально розширюючи приміщення і роблячи його світліше.

Зазирнувши в наш електронний каталог або особисто відвідавши склад магазину «L Паркет», Ви зможете вибрати штучний паркет з ясена кремового добірного від кращих світових виробників. Багаторічна співпраця з ними дозволяє нам гарантувати високу якість і надійність усієї продукції.

Яку підлогу Ви отримуєте?

Довговічна. Стародавні народи не випадково використовували деревину ясеня для виготовлення міцних луків. Сьогодні вона також вважається одним з найкращих сортів дерева для створення підлогових покриттів. Ясеню кремовому добірному, як і усім іншім видам цього дерева, притаманні висока еластичність та міцність, тому він не піддається механічним пошкодженням і довгий час може перебувати без реставрації.

Промениста. Дерев’яні підлоги – завжди теплі. У свою чергу, ясен кремовий – це тепло, що випромінює паркет завдяки своїм золотистим відтінкам, які переливаються і блищать під сонячним промінням. Перебуваючи в приміщенні де є така підлога протягом тривалого часу, людина спочиває від напруги, його настрій поліпшується, а в душі панує гармонія.

Природна. На поверхні паркету з ясеня кремового добірного помітні річні кільця, він повною мірою передає красу натурального дерева, його природну силу. Будинок з ясеновою підлогою набуває позитивну енергетику, радість, освітлює і проганяє геть сумні думки.

Дістаньтеся вільного місця – розширюйте простір!

У цьому Вам чудово допоможе штучний паркет з ясена кремового добірного. Ви знайдете його великий асортимент у магазині «L Паркет». Досить набрати один з наших телефонів, щоб у Вашому будинку з’явився нова блискуча підлога!

Ми:

  • надамо Вам якісну продукцію за невисокою ціною;
  • ознайомимо з великою кількістю варіантів;
  • вислухаємо всі Ваші побажання і вимоги;
  • підкажемо, що краще вибрати;
  • візьмемо на себе турботи про доставку Вашої покупки..

Замовляйте ясеневий паркет – і Ваш будинок трансформується!