Паркет з мербау


Штучний паркет з мербау НАТУР ➲ детальніше

900х90х15; 600х90х15; 420х70х15. Ціна від 1400 грн.


Ви цінуєте свою індивідуальність і прагнете до того, щоб її підкреслювала навіть підлога у вітальні? Паркет з екзотичних порід деревини допоможе реалізувати це прагнення. Один з найкращих варіантів, це паркет з мербау.

  • По-перше, це оригінальний і неабиякий натуральний матеріал.
  • По-друге, мербау не лякають перепади вологості.

Купити паркет з мербау селекції Nature Dark можна в магазині «L ПАРКЕТ». Фотографії цього підлогового покриття представлені в нашому електронному каталозі, а сама продукція на складі, де паркет можна не тільки побачити, а й общупати, відчувши його текстуру.

Що хорошого в мербау?

Мербау, це велике високе (до 45 м) дерево, що виростає в Південно-Східній Азії. Деревина мербау має відмінні експлуатаційні показники, тому з нього виходить якісний, довговічний і красивий штучний паркет.

Екзотична деревина мербау надзвичайно міцна та цупка. Крім того, вона трохи масляниста, що дозволяє цій деревині без проблем переносити перепади вологості. Ця деревина практично не розсихається, тому широко використовується для обробки яхт і будівництва корабельних палуб. Вона цінувалася ще з давніх часів і до сьогодні не втратила своєї популярності, наразі і в якості матеріалу для підлогового покриття.

Паркет з мербау – це:

  • дуже витривала підлога;
  • незвичайні забарвлення і текстура;
  • солідність.

– солідність. Паркет з мербау має коричневий колір з червоним відтінком і жовтими прожилками. З роками він набуває більш темний і благородний рівний тон. Волокна деревини прямі й тісно переплітаються, створюючи захоплюючу фактуру. На вигляд вони часто нагадують вигини скрипки. Свіжо розпилена деревина пронизана жовтими і золотисто-жовтими вкрапленнями.

Штучному паркету з мербау не страшні такі природні пошкодження, як гнилизна, сліди від термітів та інших комах, грибки. Всі ці якості роблять деревину мербау ще більш цінною. Вона поєднується за колірною гамою з іншими деревними породами. Особливо пасує для цього дуб, в парі з мербау він створює унікальний інтер’єр з глибоким простором та особливою атмосферою. Таке паркетне покриття ніхто не може назвати типовим, тому що воно абсолютно індивідуальне і відображає сміливість та рішучість свого власника, а також його прагнення до незвичайності і неповторності.

Унікальність паркету мербау полягає в його довговічності і «солідності» , завдяки чому з роками він стає ще гарнішим та благороднішим.

Вам хочеться екзотики? Ми її маємо!

Паркет з екзотичного мербау це, безсумнівно, хороший вибір. Щоб придбати його, зверніться в «L ПАРКЕТ», тому що:

  • ми дбаємо про те, щоб наші ціни у повному обсязі відповідали якості продукції, а клієнти – не переплачували;
  • ми постійно поповнюємо свій склад новими товарами, щоб Ви могли вибирати з безлічі варіантів;
  • ми накопичили достатньо досвіду для того, щоб допомагати Вам кваліфікованими порадами;
  • ми здійснюємо доставку товарів по всій Україні.

Вас цікавлять інші подробиці? Ми з радістю надамо Вам більше інформації по телефону.

Наші клієнти про наші паркети:

Робив ремонт у ванній, хотілося саме паркетну підлогу. Багато друзі не радили цього робити, але я ризикнув і поклав мербау. Підлозі зараз трохи більше 7 місяців – проблем ніяких. Ні тріщин, ні щілин.

Едуард, м. Кременчук