Мербау натур даркВи вподобаєте шоколад? Шоколадний смак, шоколадний колір, шоколадну… підлогу? Штучний паркет «Мербау натур дарк» дозволяє створити підлогу насиченого кольору шоколаду, який стане стильним елементом інтер’єру і кожен день буде підвищувати настрій.

В Магазині «L ПАРКЕТ» вас чекає багатий вибір штучного паркету з традиційних і екзотичних видів деревини, в тому числі «Мербау натур дарк». Ми подбали про те, щоб ви могли прийняти оптимальне рішення і вибрати паркет, який найбільш повним чином передасть ваші смакові переваги та втілить дизайнерські фантазії. Тому асортимент магазину регулярно поповнюється новинками.

  • Паркет з мербау підходить під безліч інтер’єрних стилів, робить приміщення багатим і вишуканим, прикрашаючи його насиченими кольорами та розкішною фактурою.
  • Селекція натур передбачає наявність заболоней і невеликих сучків, які привносять в приміщення природність і природну енергетику.
  • Паркет «Мербау натур дарк» стійкий до впливу вологи та температурних стрибків, завдяки чому його цілком можна використовувати у ванних і кухнях..

Ми пропонуємо вам скористатися можливостями нашого сайту.. З допомогою зручного електронного каталогу ви можете швидко ознайомитися з чинними пропозиціями, розглянути їх на фотографіях і уявити, як той чи інший паркет буде виглядати у вашому інтер’єрі. Для більш вимогливих покупців відкритий склад магазину «L ПАРКЕТ», де можна в живу переконатися в якості товару.

Яку ж підлогу ви отримаєте?

Багату. Паркет «Мербау натур дарк» має глибокої колірною палітрою і красивою фактурою. Мербау здається трохи грубуватим, але завдяки оранжево-червоним і коричневим кольорам створює враження дорогої елітної деревини. За допомогою лаку особливу яскравість набуває голографія шоколадних тонів. А розкішна текстура цієї деревної породи з густо переплетеними волокнами зробить підлогу головною прикрасою будь-якого інтер’єру.

Загартовану. Мербау наділений природним імунітетом проти гнилі, термітів і грибкових захворювань. Паркет з нього не боїться води і прекрасно підходить навіть для приміщень з підвищеним рівнем вологості. Така несприйнятливість робить паркет «Мербау натур дарк» особливо цінним для ванних кімнат, у яких інші види дерев’яних покриттів не витримують випробування водою.

Витривалу. Твердість мербау перевищує аналогічні характеристики тикової та дубової деревини, тому паркетом з нього часто устеляють підлоги в місцях з високим ступенем прохідності: офісах, нічних клубах, спортивних залах. Паркет «Мербау натур дарк» піддається багаторазовій реставрації та здатний зберігати красу довгі роки.

Витриману. Паркет з мербау, як дорогий коньяк, що з роками стає тільки краще. Час додає йому показність і благородності, його колір стає більш насиченим, а міцність залишається незмінно високою. Наявність в будинку підлоги з мербау свідчить про нестандартне мислення та творчу фантазію власника.

Насолоджуйтеся шоколадним деревом кожен день!

Ми пропонуємо вам купити штучний паркет «Мербау натур дарк» в інтернет-магазині «L-паркет». Це швидкий і надійний спосіб, який не забере багато часу і грошей. Наші менеджери завжди готові прийняти ваше замовлення і виконати його максимально оперативно.

Ми гарантуємо:

  • приємні ціни та часті знижки;
  • широкий асортимент паркетної продукції;
  • слушні поради та підказки при виборі підлогового покриття;
  • швидку доставку самими надійними транспортними компаніями України.

Ви вірите, що паркет впливає на настрій? Переконайтеся в цьому з нами й з «Мербау»!