Паркет з горіху


Штучний паркет з горіху НАТУР ➲ детальніше

600-1000х100х15; 500х70х15; 400х70х15. Ціна від 750 грн.


Ви купили світлі меблі та хочете підкреслити їх красу? Тоді радимо Вам “зіграти на контрасті”, облаштуйте темну підлогу, на якій білий диван буде виглядати біліше білого. Хороший варіант – горіховий паркет.

  • По-перше, він дуже простий в укладанні та не ламається від необережних рухів.
  • По-друге, володіє широкою гамою темних відтінків.

В Магазині «L ПАРКЕТ» представлений паркет з горіха селекції «Натур». Ми розуміємо, що паркетне покриття, це серйозна покупка, і здійснювати її тільки за фотографіями в каталозі не завжди розумно. Тому ми запрошуємо Вас відвідати наш склад. Наявна в ньому продукція допоможе Вам затвердитися у своєму рішенні або, навпаки, вибрати щось інше.

Що собою являє горіх?

Горіхове дерево росте всюди та використовується людиною споконвіку. Штучний паркет з горіха має темно-бурий колір з чорними смужками. У нього шикарна текстура і широка гама кольорів, завдяки чому він користується величезною популярністю в інтер’єрному дизайні. Ця деревина тверда і благородна, тому з роками стає тільки краще і красивіше.

Горіховий паркет – це:

  • різноманіття забарвлень і структур;
  • чудовий контраст для світлих меблів;
  • приємний деревний аромат;
  • символ добробуту і достатку.
не ламається, добре переносить вплив вологи та не тріскається під час сушіння. Горіховий паркет можна без праці обробляти інструментами, він легко вкладається, склеюється або з’єднується шурупами. Таке паркетне покриття не дає усадки під впливом протруєння та фарби та добре піддається поліруванню.

Паркету з горіха притаманна велика різноманітність кольору і структури. Ці характеристики визначаються кліматичними умовами тих місць, в яких виросло дерево. І підлога, і меблі, виготовлені з деревини горіха, має хвилеподібну структуру, дуже привабливу та декоративну. Крім того, вона розповсюджує приємний аромат, яким насичується все приміщення.

Він послужить прекрасним контрастом для світлих меблів і килимових покриттів, зокрема, настільки модних сьогодні білих диванів і стелажів.

У багатьох країнах горіхове дерево здавна вважалося символом достатку і довговічності. Тому, вибравши для свого будинку або офісу горіховий паркет, Ви станете власником красивого, надійного і міцного підлоги. Він додасть всій обстановці благородства і розкоші, які будуть свідченням Вашого тонкого смаку і високого соціального статусу.

Зробіть свій інтер’єр ще виразніше!

Якщо Ви віддаєте перевагу горіховий паркет всім іншим видам підлогового покриття, станьте нашим клієнтом і купити його у нас, тому що:

  • вартість нашого паркету не вдарить по Вашій кишені, адже у нас висока якість не доведеться платити захмарні ціни;
  • паркет в нашому магазині різноманітний і відкриває широкий простір для Вашої творчої фантазії;
  • Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану допомогу і поради наших фахівців;
  • замовляти паркет у нас можна з будь-якої точки України – ми доставляємо його по всіх областях.

Хочете дізнатися більше? Дзвоніть нам за телефоном!

Наші клієнти про наші паркети:

Я довго не міг визначитися, який підлога хочу кожен день бачити під ногами в спальні. Розповів в магазині про свою кімнату, і мені порадили вибрати темний горіховий паркет. Ризикнув, і тепер задоволений. На підлозі не залишається плям, а ні від пролитої кави, а ні від брудних лап лабрадора.

Микола, р. Новомосковськ