Горіх натур


Штучний паркет «Горіх натур» – це природна міцність, оригінальний зовнішній вигляд і найтонший аромат, яким підлогове покриття наповнює все приміщення. Наші клієнти вважають його теплою та доступною альтернативою паркету з венге і мербау.

Хочете приєднатися до них? Ставайте покупцями Магазину «L ПАРКЕТ». Тут зібрано величезний асортимент паркету, ламінату і супутніх матеріалів. Ознайомтеся з ним на нашому сайті та зробіть вибір, який змінить весь ваш будинок! Постійно в наявності є і штучний паркет «Горіх натур», що створює в приміщенні особливу ауру природності та близькості з природою.

  • Паркет з горіха селекції натур зберігає на поверхні заболонь і деревні сучки розміром до 10 мм, що робить його оригінальним і живим.
  • Висока міцність горіхової деревини дозволяє укладати паркет з розрахунком на майбутнє, не сумніваючись, що він прослужить протягом багатьох років.

Ми запрошуємо вас відвідати магазин «L ПАРКЕТ» і особисто оцінити красу натурального дерева. Вдихнувши свіжий деревний запах, ви зможете відчути, яким прекрасним природним ароматом горіховий паркет наповнить квартиру, будинок або офіс і як приємно буде відчувати його кожен день. Ми завжди раді клієнтам, які хочуть на власні очі побачити майбутню покупку і переконатися в її якості. А якість, повірте, ми гарантуємо!

Горіхова підлога – в чому її принада?

Вона вишукана. Штучному паркету «Горіх натур» властива контрастність, різноманітна деревна структура і подекуди яскраві відтінки, які добре підкреслюють глибину текстурного малюнка. В результаті досягається колірна та сама гармонія, надає підлоговому покриттю неповторну мальовничість і вишуканість. Особливо елегантно горіхова підлога буде виглядати у великому приміщенні.

Вона безпечна. Для виробництва штучного паркету «Горіх натур» не використовуються речовини, що завдають шкоди здоров’ю. Тому він чудово підійде не тільки для вітальні та офісу, але і для дитячої спальні, в якій екологічність будівельних матеріалів особливо важлива.

Вона природна. Горіховий паркет належить до кращих підлогових покриттів з гарною природною фактурою. Деревний малюнок горіха зі світлою заболонню, особливо якщо паркет не обробляти, допоможе вам сформувати ексклюзивний інтер’єр з оригінальними дизайнерськими рішеннями.

Стійка. Паркет Горіх натур» не випадково вважається одним з найбільш стійких і довговічних натуральних покриттів. Однорідна структура горіхової деревини дуже тверда, матеріал добре протистоїть деформації та утворення тріщин. Попри це, обробляти горіх легко, так що він дозволяє створювати ідеальні з геометрії паркетні планки.

Хочете елегантну підлогу? Вибирайте горіховий паркет!

Придбати його ви можете в магазині «L ПАРКЕТ». Наші постачальники – це надійні та відомі європейські виробники, з якими ми співпрацюємо вже багато років. Завдяки цьому вам не доведеться засумніватися в якості та довговічності майбутнього підлогового покриття. Телефонуйте за одним із наших телефонів та замовляйте паркет, який наповнить ваш будинок красою та ароматом лісу.

Ми подбаємо про те, щоб:

  • ви могли заощадити;
  • ви зробили правильний вибір;
  • ваші запитання про паркет отримали кваліфіковані відповіді;
  • вам не довелося турбуватися про доставку.

Телефонуйте нам – і подаруйте собі задоволення дотику до натурального дерева!