Паркет з дуба


Штучний паркет з дуба СЕЛЕКТ➲ детальніше

500х70х15; 450х70х15; 400х70х15; 350х70х15; 300х70х15; 400х50х15. Ціна від 450 грн.


Штучний паркет з дуба НАТУР➲ детальніше

500х70х15; 450х70х15; 400х70х15; 350х70х15; 300х70х15. Ціна від 340 грн.


Штучний паркет з дуба РУСТІК ➲ детальніше

400х50х15; 280х70х15; 204х68х15 Ціна від 250 грн.


Штучний паркет з дуба КАНТРІ РУСТІК ➲ детальніше

280х70х15; 350х70х15; 420х70х15; 500х70х15 Ціна від 250 грн.


У нашому магазині штучний паркет з дуба представлений у чвідирьох видах:
 • Штучний паркет добірний дуб радіал — радіальний і підлозі радіальний розпил, кут нахилу волокон менше 45 град. Лицьова поверхня має однвідипний малюнок. Не допускаються різкі зміни кольору, сучки, заболонь, гниль, черввідочина, механічні пошкодження.До його складу входять дощечки одного тону. Підлога, виконаний з такого виду паркету, виглядає, як однорідний деревне килим. Паркет світлого відтінку додасть приміщенню простору і тепла, а темного – строгості і офіційності.
 • Штучний паркет першого сорту дуб селект — радіальний і тангенціальний розпил, кут нахилу волокон менше 45 град. Лицьова поверхня має текстурний малюнок. Допускається незначна зміна кольору в межах тони деревини. Не допускаються різкі зміни кольору, сучки, заболонь, гниль, черввідочина, механічні пошкодження.
 • Штучний паркет другого сорту дуб натур – радіальний і тангенціальний розпил. Лицьова поверхня допускає незначні зміни кольору деревини, а також сучки до 0,8 мм, що не виходять на край планки. Не допускається заболонь, різка зміна кольору деревини, наскрізний сучок, гниль, черввідочини і механічні пошкодження.
 • Штучний паркет третього сорту дуб РУСТІК — радіальний і тангенціальний розпил. Лицьова поверхня допускає різка зміна кольору деревини, заболонь не більше 20% площі планки, а також не випадаючі сучки до 5мм, не виходять на край планки. Не допускається наскрізний сучок, гниль, черввідочина, механічні пошкодження.
Намічається ремонт, а підлога ще не обраний? Хочеться тепла, але душа не лежить до «теплої підлоги»? Якщо Ви не звикли економити на комфорті і здоров’я своїх дітей, дубовий паркет буде одним з кращих рішень.
 • По-перше, це постійне тепло і натуральність.
 • По-друге, це вічна класика доречна в будь-якому інтер’єрі.

«L ПАРКЕТ» пропонує широкий асортимент дубового паркету, який можна побачити власними очима на нашому складі і відчути частинку того задоволення, яке в майбутньому Ви будете відчувати щодня, торкаючись до натурального дерева.

Які переваги у дуба? Дубовий паркет на ринку підлогових покриттів – «дідусь», тому що його історія налічує ой як багато років. Але, незважаючи на конкуренцію, яку йому складають більш «молоді» і сучасні види покриттів, він не тільки не втратив своєї актуальності, але і став ще кращим завдяки інноваційним технологіям обробки дерева. Паркет з дуба – це:
 • довговічна та надійна підлога, довго зберігає свій первинний вигляд;
 • вишуканий стиль і широкий простір для дзайнерської фантазії;
 • невибагливість у догляді;
 • свіже повітря і ніякого пилу в будинку.
Чому?

Дубу характерні унікальні властивості, завдяки яким паркет, вигвідовлений з його деревини, дуже довго зберігає первинний вигляд і може експлуатуватися првідягом багатьох років.

У його деревини красива текстура з жовтувато-коричневим ядром та вузькою жовто-білою заболонню. Поперечний розріз в ранній зоні має великі судини, а в пізнішій темної – радіальні смужки світлого відтінку. Не випадково підлоги, покриті дубовим паркетом, в давнину вважалися головною прикрасою палацових залів, будинків знаті.

Натуральний паркет не притягує пил, а його первозданна краса і чиствіда зберігаються првідягом багатьох років. Але навіть коли все-таки накладає свій відбиток на паркет, його можна неодноразово ремонтувати і реставрувати, повертаючи підлозі колишню розкіш. До того ж сьогодні паркет з дуба покривають спеціальними маслами і восками, які підвищують його стійкість і дозволяють максимально відстрочити повторну обробку. З роками колір дубової деревини стає більш темним, що надає йому вишуканого благородства.

Завдяки своїй міцності і тривалого експлуатаційного терміну паркет з дуба може використовуватися в будь-яких приміщеннях: будинках, квартирах, офісах, приміщеннях з високою прохідністю.

Багато покупці цінують дане підлогове покриття саме за це, відзначаючи, що в приміщенні з дубовим підлогою і дихається легше, і живеться красивіше. Не дивно, що попит на паркет з дуба стабільно високий.

Переконалися? Ми чекаємо на Вас!

Якщо Ви вибрали дубовий паркет, купуйте його у нас, тому що:

 • наші ціни ніколи не перевищують якість продукції;
 • наш асортимент дозволяє зробити оптимальний вибір;
 • ми здійснюємо доставку по всій Україні.

Виникли питання? Телефонуйте – і ми відповімо!

Наші клієнти про нашому паркеті: «Мама, ніжкам так приємно, як на морі», – сказала 5-річна донька, коли увійшла в свою кімнату з новим паркетом. Ми з дружиною тоді зрозуміли: правильно зробили, що постелили дубовий паркет. Маля майже перестала застуджуватися (напевно, тому що підлогу натуральний і завжди теплий) і тепер кожен день згадує, як влітку вона бігала босоніж по дерев’яному морського причалу.

Ігор, Київ р.