Штучний паркет з дуба КАНТРІ РУСТИК


Ви мрієте про міцний, красивий і водночас недорогий паркет? Ми пропонуємо Вам штучний паркет з дуба селекції «Рустик», який задовольнить усі ці бажання
Дуб Рустік» – це найдешевший штучний паркет,який, однак, не поступається по міцності іншим видам.
Зовнішній вигляд такого паркету – природний і дозволяє створити нетрадиційний інтер’єр..

Що таке дуб Рустік»?

Даний вид паркету являє собою одночасне використання планок різного розпилу. При цьому проміжки між волокнами не нормовані, так само, як і мармурові та мінеральні включення.

Для селекції «Рустик» характерні:

  • мальовнича заболонь та сучки;
  • колірна строкатість і контрастність;
  • світлий відтінок деревини;
  • наявність яскравих волокон та річних кілець.

Чим може похвалитися дуб Рустік»?

Природність. Паркет з дуба «Рустик» не проходить відбору за способом обробки та наявності темних і живих сучків. Завдяки цьому кожна його планка неповторна. Підлога, виконаний з такого паркету, виглядає строкато і дуже природно. Досить часто дуб Рустік використовують для створення надзвичайно популярних сьогодні заміського та сільського стилів. З тильного боку плашки такого паркету можуть містити різні тріщини та подряпини, що абсолютно не впливає на його експлуатаційні характеристики.
Доступність. У такому паркеті поєднуються висока якість і низька вартість. За своїми властивостями він не поступається іншим сортам дуба, володіє такою ж бездоганною геометрією планок і великим експлуатаційним терміном, але при цьому коштує значно дешевше.
Художність. Багато клієнти нашого магазину порівнюють паркет з дуба «Рустик» з гарною картиною, якою можна милуватися годинами. І дійсно, його неповторність створює в приміщенні дуже мальовничу атмосферу. Особливо актуально таке покриття виглядає в інтер’єрі в стилі кантрі. Деякі дизайнери навіть використовують його для оздоблення стін, створюючи ефектні інтер’єри.
Податливість. Відомо, що дуб легко піддається будь-якій обробці та добре її переносить. Його можна багаторазово шліфувати, лакувати. Нерідко паркет з дуба «Рустик» тонують для додання йому зістареного виду.

Де купити паркет Дуб Рустік»?

У нас! Магазин «L ПАРКЕТ» – це величезний і постійно оновлюваний асортимент натурального паркету. Замовляючи паркет і супутні матеріали на нашому сайті, Ви можете не сумніватися в їх якості наші численні клієнти вже переконалися в цьому. Перевірте і Ви! Працюючи тільки з перевіреними та надійними постачальниками, ми можемо з упевненістю гарантувати: наш паркет – на століття!

З нами Ви відкриєте для себе:

  • високу якість без захмарних цін;
  • воістину величезний вибір;
  • висококласне професійне обслуговування;
  • доставку без турбот і зайвих переживань.

Хочете з нами поспілкуватися? Телефонуйте – чекаємо!