Штучний паркет з дуба НАТУР


Вам подобається природність?

Магазин «L ПАРКЕТ» підтримує Ваше прагнення до природної краси і пропонує зробити підлогу з штучного дубового паркету селекції “Натур”.

– Такий паркет абсолютно натуральний як за своїм складом, так і зовнішньо. На ньому помітно природні сучки і приваблива заболонь.

– При усій своїй натуральності паркет з дуба “Натур” повністю позбавлений дефектів і механічних ушкоджень.

Дуб “Натур” – в чому його особливість?
Незважаючи на усе багатство асортименту паркету, дуб, зокрема “Натур”, не виходить з моди. Деякі виробники дали йому свою назву “Сіті”, “Дуб Оригінал” або просто “Дуб”. Паркет з нього не сортується за розпилюванням.

Розпізнати дуб “Натур” можна за такими ознаками:

  • природні перепади кольору;
  • сучки за розміром не більше 2 мм;
  • заболонь.

За що цінують «Натур»?

Натуральність. Паркет, виготовлений з дуба “Натур”, не лише природно виглядає, але і не завдає шкоди здоров’ю. Його виробляють з натурального дерева, що саме по собі – вже доказ екологічності. Для обробки деревини не використовуються формальдегіди і інші речовини, які можуть негативно вплинути на самопочуття і здоров’я людини.

Атмосферність. Штучний паркет з дуба “Натур” передає унікальний деревний малюнок. Його прозорі теплі кольори наповнять будь-яке приміщення атмосферою затишку і душевної гармонії. Цікаво, що відзначився цей самий паркет волокнами своєї деревини, що спрямовані в різні боки. Це дозволяє створювати на підлозі вражаючі малюнки і гру кольорів.

Довговічність. Підлога, виконана з дуба “Натур”, як, втім, і з будь-яких інших видів дуба, відрізняється дуже великим експлуатаційним терміном. Впродовж не одного десятиріччя він не розтріскується і зберігає первинну красу. Тому, настилаючи такий паркет, можете сміливо уявляти собі, як по ньому бігатимуть Ваші діти, а потім і онуки.

Варіантність. Сьогодні з дуба селекції “Натур” роблять самі різні види паркету. Завдяки цьому можливо створити підлогу справжнього дубового кольору, не підкресленого лаком, а до того ж структуровану, поліровану, в повній мірі підкреслюючий природність деревної структури. Такий паркет буде доречний не лише в спальні або вітальні, але і в строгому діловому офісі.

Енергетика. Дуб “Натур” прекрасно передає цілющу силу природи, її потужну ауру. Тому у будинку з таким паркетом створюється здорова позитивна енергетика. При цьому сучасні технології обробки деревини не лише не притуплюють цей ефект, але і посилюють його, підкреслюючи тонкі дубові відтінки. Строкатість і “жвавість” дуба “Натури” прекрасно доповнять стиль кантрі.

Оточіть себе природністю

Один з кроків до цієї мети – купити паркет дуб “Натури”. У магазині «L ПАРКЕТ» можна ознайомитися з множиною варіантів, які наблизять Вас до природи. Погортайте наш електронний каталог або відвідайте склад, в якому усю продукцію Ви зможете оцінити в живу.

Ми допоможемо:

  • розібратися в широкій різноманітності варіантів і зробити оптимальний вибір;
  • створити витончену підлогу, заощадивши сімейний бюджет;
  • доставити покупку у будь-який регіон України.

Живіть в гармонії – оточуйте себе красою!