Штучний паркет з дуба РУСТИК


Ви мрієте про міцний, красивий і в той же час недорогий паркет? Ми пропонуємо Вам штучний паркет з дуба селекції «Рустик», який задовольнить всі Ваші бажання.
“Дуб Рустік” є найдешевшим штучним паркетом, який, так чи інакше, не поступається по міцності іншим видам.
Зовнішній вигляд цього паркету – природний і дозволяє створити нетрадиційний інтер’єр.

Що таке дуб Рустик»?

Даний вид паркету являє собою одночасне використання планок різного розпилу. При цьому проміжки між волокнами не нормовані, так само, як і мармурові і мінеральні включення.

Властивість селекції «Рустик»:

  • мальовничі заболоні сучки;
  • колірна різноманітність та контрастність;
  • світлий відтінок деревини;
  • наявність яскравих волокон та річних кілець.

Чим може похвалитися дуб «Рустик»?

Природність. Паркет з дуба «Рустик» не проходить відбору за способом обробки і наявності темних і живих сучків. Завдяки цьому кожна його планка неповторна. Підлога, вироблена з такого паркету, виглядає яскраво та надзвичайно природно. Зазвичай, не рідко дуб Рустік використовують для створення надзвичайно популярних сьогодні стилів, заміського та сільського. З тильного боку плашки такого паркету можуть знаходитись різні тріщини і подряпини, що абсолютно не впливає на його експлуатаційні характеристики.
Доступність. У такому паркеті поєднуються висока якість і низька вартість. За своїми властивостями він не поступається іншим сортам дуба, володіє такою ж бездоганною геометрією планок і великим експлуатаційним терміном, але при цьому коштує значно дешевше.
Художність. Немало клієнтів нашого магазину порівнюють паркет з дуба «Рустик» з гарною картиною, якою можна милуватися годинами. І дійсно, його неповторність створює в приміщенні край мальовничу обстановку. Особливо доречним таке покриття виглядає в інтер’єрі в стилі кантрі. Деякі дизайнери навіть використовують його для оздоблення стін, створюючи ефектні інтер’єри.
Податливість. Усім відомо, що дуб легко піддається будь-якій обробці і добре її переносить. Його можна багаторазово шліфувати, та лакувати. Інколи паркет з дуба «Рустик» тонують щоб додати йому зістареного виду.

Де придбати паркет Дуб Рустик»?

У нас! Магазин «L ПАРКЕТ» де є величезний і постійно оновлюваний асортимент натурального паркету. Замовляючи паркет та супутні матеріали на нашому сайті, Ви можете без жодного сумління придбати якісні товари, у чому наші численні клієнти вже не раз переконалися. Перевірте і Ви! Працюючи тільки з перевіреними та надійними постачальниками, ми можемо з упевненістю гарантувати, що наш паркет – на століття!

З нами Ви відкриєте для себе:

  • високу якість без захмарних цін;
  • на справді величезний вибір товару;
  • висококласне професійне обслуговування;
  • доставку без клопоту та зайвих переживань.

Бажаєте з нами поспілкуватися? Телефонуйте, ми чекаємо!