Штучний паркет з дуба СЕЛЕКТ


Благородний спокій і елегантна стабільність, то про Вашу оселю? Ми маємо те, що зробить її ще більш привабливою, це штучний паркет з дуба «Селект».

–    Паркет з дубу “Селект” має однорідний відтінок і рівний малюнок текстури.

–    Дуб “Селект” – один з найякісніших природних матеріалів для паркету.

Що таке дуб “Селект”?

він не вбирає вологу і багато років зберігає ідеальну форму, не втрачаючи її навіть під впливом прямих сонячних променів.

Характерні особливості дуба “Селект”:

  • змішання тангенціального і радіального розпилювань;
  • відтінки кольору;
  • однорідність текстури.

Чому варто вибрати “Селект”?

Рівномірність. Дубовий паркет служить чудовою композицією для різноманітних внутрішніх оздоблень. Дуб “Селект” є найбільш спокійним і рівномірним паркетним комплектом. Його волокна прямі, він не має сучків.

Сонячність. Дуб “Селект” “зігріває” своїми солом’яними відтінками з прошарками золотистого кольору, які збираються в вишукане деревне полотно. Така підлога створює в приміщенні затишну і світлу атмосферу. Наші клієнти часто зауважують на те, що паркет з дуба “Селект” немов випромінює природну силу, зберігаючи при цьому свою невигадливість і стриманість.

Класика. Завдячуючи своїй благородності дуб “Селект” здавна визнаний класичним взірцем паркетних покриттів. А класика, як відомо, завжди в моді. Висока якість дозволяє паркету з дуба “Селект” гармонійно поєднуватися з найрізноманітнішими інтер’єрними стилями – від консервативного класичного до суперсучасного хай-тека.

Якість. Поважають дуб “Селект” не лише за красу і елегантність. Головне, це його безперечна якість. Висока міцність робить його стійким до будь-яких механічних ушкоджень, дозволяє довго зберігати стабільну форму та служити впродовж десятиліть. Його справедливо відносять до найміцніших і найкрасивіших підлогових покриттів з натурального дерева.

До кого звертатися за паркетом з дуба “Селект”?

Звертайтеся до нас, у магазин “L Паркет”! В наявності великий асортимент натурального паркету, серед інших і дуб “Селект”. Бережіть свій час і гроші, користуйтесь зручним електронним каталогом, та замовляйте паркет он-лайн. Звикли довіряти, але перевіряти? Завітайте на склад: уся представлена на сайті продукція знаходиться тут.

Ми допоможемо:

  • заощадити;
  • вибрати;
  • доставити.

Залишилися питання? Ми завжди на зв’язку!