Послуги


В магазині «L ПАРКЕТ» Ви можете не тільки придбати високоякісну продукцію, але й скористатися професійними послугами, які включають:

  • укладання паркету;
  • експертну оцінку матеріалів і приміщення;
  • підготовку основи під паркет;
  • шліфування;
  • лакування;
  • оренду шліфувальних машин.

Наші майстри спираються на багаторічний досвід роботи та сучасні технології. Вони застосовують для паркетних робіт тільки високоякісні матеріали та спеціальне обладнання, тому краса і надійність Вашій підлозі забезпечені.

Укладання художнього паркету

Художній паркет вважається самим дорогим і красивим підлоговим покриттям. По виду він подібний до палацового паркету. Художній паркет відрізняється геометричними візерунками прямолінійних форм і виконується зі штучного паркету, виготовленого з дуба, ясена, клена або мербау. Ознайомтеся зі зразками «художнього» паркетної підлоги, зробленими паркетниками «L ПАРКЕТ»

Штучний паркет: укладання «під ключ»

Укладання штучного паркету – це непростий процес, який вимагає великого досвіду і спецобладнання. Саме з цієї причини навіть досвідчені майстри не завжди беруться за ремонт такого підлогового покриття. Ми здійснюємо укладання штучного паркету «під ключ» якісно та професійно.

Експертна оцінка матеріалів і приміщення

Рішення про укладання паркетної підлоги прийнято, але немає впевненості, що приміщення і якість матеріалів відповідають всім Вашим вимогам? Вам допоможуть фахівці «L ПАРКЕТ». Замовляючи матеріали та послуги в нашому магазині, Ви отримаєте безкоштовну експертну оцінку. Саме з неї починається укладання паркету «під ключ».

Підготовка підстави

Укладання паркету не можна починати, не підготувавши надійне, рівну і суху основу. Його підготовка – це другий етап паркетного укладання «під ключ». Під час цього процесу з допомогою нівеліра вирівнюються стяжки та здійснюються інші види підготовки чорнової підлоги або підстави.

Укладання фанери

Якщо Вам необхідно надійне паркетне покриття, яке буде добре піддаватися ремонту і не зруйнується під дією вологи, то укладання паркету або паркетної дошки має здійснюватися попередньо укладену фанеру. Тільки така технологія дозволить проводити шліфування паркетної дошки під час подальших ремонтів.

Укладання паркету на фанеру

Укладання паркету на вологостійку фанеру забезпечує стійкість і довговічність паркетної підлоги є четвертим етапом створення паркетного покриття.

Шліфування паркету

Наші майстри виробляють шліфування паркету з допомогою спеціальних плоскошліфувальних машин Trio, що забезпечують шліфування в приміщеннях з вже готовим ремонтом без пилу. Це п’ятий етап паркетного укладання «під ключ».

Лакування паркету

Щоб забезпечити високу якість паркетної підлоги, його покривають декількома шарами спеціального лаку, який до того ж дозволяє зробити підлогове покриття глянсовим або матовим. Додаткове використання ґрунтовок дозволяє змінювати колір деревних волокон. Лакування паркету є фінальною частиною укладання паркету «під ключ».

Прокат шліфувальних машин

Якщо Ви вирішили зайнятися укладанням або ремонтом паркету самостійно, магазин «L ПАРКЕТ» надасть Вам паркетні шліфувальні машини в оренду. Ви професійно укладаєте паркет? Тоді Ви стаєте учасником партнерської програми!