Прокат шліфувальних машин


Шліфувальна машина TRIO з трьома дисками, LAGLER використовується для тонкого шліфування дерев’яних підлогових покриттів, які вже були оброблені іншими видами шліф машин, а також для проміжного шліфування лакових і олійних покриттів.

Машина паркетошліфувальна СО-401 використовується для обробки важкодоступних і крайових ділянок дерев’яних підлогових покриттів – ділянок підлоги під радіаторами парового опалення, вигнутих ділянок, сходів.

Прокат шліфувальної машини 450 грн. 1 добу

Прокат шліфувальної машини ТРІО

450 грн. 1 добу

Прокат чобітка 200 грн. 1 добу

Прокат чобітка

200 грн. 1 добу

Натуральне підлогове покриття – надійна, красива та екологічна основа для будь-якого приміщення. Правильний своєчасний догляд за підлоговим покриттям, виконаним з дерева, значно подовжує термін його експлуатації..

Проведення відновлювальних робіт для натурального підлогового покриття можна відстрочити завдяки його дбайливої експлуатації, але повністю уникнути їх неможливо. При тривалому використанні лакове покриття тьмяніє, на ньому з’являються подряпини та тріщини. Реставрація підлогового покриття включає зняття верхнього витертого шару, шліфування покриття та його лакування.

Шліфування паркетного покриття – це процес, який вимагає професійного устаткування для шліфування паркету, як правило, проводиться за кордоном і коштує недешево, тому в разі, якщо шліфувальні роботи виконуються епізодично прокат шліф машин більш доцільна і вигідна, ніж їх купівля.

Прокат шліф машин в магазині «L ПАРКЕТ» включає:

  • надання сучасних технічно справних шліфувальних машин вітчизняного та закордонного виробництва;
  • різноманітність видів шліф машин: однодискові, три дискові;
  • різноманітність способів застосування надаються шліф машин: для шліфування і полірування підлогових покриттів з натурального дерева і каменю, для миття підлоги, видалення старих підлогових покриттів і навіть чищення килимів;
  • грамотні професійні консультації по підбору обладнання та особливостей його застосування;
  • Прокат шліф машин на будь-який термін;
  • доставка шліф машини транспортними засобами «L ПАРКЕТ» туди й назад;
  • забезпечення витратними матеріалами «L ПАРКЕТ» туди й назад;
  • забезпечення витратними матеріалами (падами) в асортименті;
  • можливий викуп шліф машин (в індивідуальному порядку).

Найбільш популярними в Прокатрів є однодискова машина паркетошліфувальна СО-401 («Чобіток») виробництва України та три дискова шліфувальна машина TRIO, LAGLER виробництва Німеччини.

Асортимент послуг, які надає магазин «L ПАРКЕТ», постійно удосконалюється і розширюється, єдине, що залишається незмінним – це висока якість обслуговування клієнтів.

Прокат шліфувальних машин